ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PROBLEMS OF ENERGY MANAGEMENT SYSTEM – PEMS

Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Умови участі:

Організаційний внесок за участь у конференції – 250 грн., у т.ч. ПДВ.

Організаційний внесок включає:

– оренду приміщень для проведення засідань конференції;

– участь у діловій зустрічі з нагоди відкриття конференції;

– каву-брейк у перервах між засіданнями;

– оренду комп’ютерного та проекційного обладнання для супроводу доповідей;

– видання наукового збірника;

– забезпечення учасників науково-методичними матеріалами та канцелярським приладдям.

Учасники конференції проживатимуть у готелях м. Києва, гуртожитках НТУУ «КПІ». Оргкомітет конференції забезпечує проживання учасників за їх бажанням, за власний рахунок.

Термін для перерахування організаційного внеску – до 20 травня 2014 р. після укладання договору та отримання рахунку.

Організаційний комітет конференції:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

03056, Україна, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, к. 315,

тел./факс (38-044) 406-85-14;

e-mail: pems@kpi.ua

Вимоги до подання

Положення про авторські права

Автори, які подають на цю конференцію, погоджуються з такими умовами:

а) Автори зберігають авторські права на свою роботу, дозволяючи конференції розміщувати цю неопубліковану роботу за авторською ліцензією Creative Commons, яка дозволяє іншим вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися роботою, підтверджуючи авторство твору та його початкову презентацію на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії КК і укласти окремі додаткові контрактні умови для невиключного розповсюдження та публікації даної роботи (наприклад, опублікувати переглянуту версію в журналі, розмістити її в інституційному сховищі або опублікувати його в книзі), із підтвердженням його первинної презентації на цій конференції.

в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати свої матеріали в Інтернеті (напр., в інституційних сховищах або на їх веб-сайті) в будь-який момент до та після конференції.

Положення про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, внесені на цій сторінці конференції, будуть використовуватися виключно для цілей цієї конференції та не будуть доступні для будь-якої іншої мети, або будь-якої іншої сторони.